Drużyna JPG

III Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego za nami

Kochani!

Bieg III Uniwersytecka Zadyszka im. Jerzego Żeligowskiego dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie, stworzenie niezapomnianej atmosfery i jednocześnie gratulujemy wspaniałych wyników. Na szczególną uwagę zasługują dzieci, które po raz pierwszy wystartowały podczas biegowych zmagań na Morasku.

Dziękujemy patronom honorowym, sponsorom oraz wolontariuszom wspierającym nasze wydarzenie, Wasza pomoc jest nieoceniona!

Dzięki datkom w ramach opłat startowych, udało Nam się zebrać kwotę 2610zł, która w pełni zostanie przekazana Fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku”. Informujemy również, że nadal trwa charytatywna sprzedaż zadyszkowo-szpikowych buffek.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami dostępnymi na stronie internetowej biegu oraz do polubienia naszego profilu na facebook’u, na którym dostępna jest obszerna galeria zdjęć z naszego wydarzenia.

Już dziś zapraszamy na kolejne edycje i życzymy powodzenia w kolejnych biegowych zmaganiach.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem, organizatorzy:

Marta Krzemińska
Maciej Czaronek